Mobilbet

Ochrona środowiska

Produkcja betonu i ochrona środowiska to równoważny priorytet w działaniach firmy MobilBet. Produkcja odbywa się w obiegu zamkniętym umożliwiającym zachowanie wszelkich norm związanych z ochroną środowiska oraz zminimalizowanie uciążliwości produkcji dla okolicy. Mieszanka betonowa jest produkowana ze składników o najwyższej jakości oraz posiada odpowiednie atesty i certyfikaty.

Produkcja betonu i ochrona środowiska w firmie MobilBet

Woda wykorzystywana podczas technologii wraca do zamkniętego basenu, z którego jest przepompowywana do kolejnego basenu. Urządzenia do recyklingu pracujące w naszej wytwórni pozwalają na segregację resztek świeżej mieszanki betonowej na kruszywo oraz wodę, które zwracane są do procesu produkcyjnego. Zakład produkcyjny umiejscowiony jest w znacznym oddaleniu od domów mieszkalnych oraz budynków użyteczności publicznej.
Produkcja betonu i ochrona środowiska są dla nas dużymi priorytetami dlatego prowadzimy odpowiedzialny biznes i osiągamy sukcesy w branży produkcji betonu.

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.

 

BUDA DLA AZORA ( by Dybizbanski ) – KABANOS

Kontrola jakości

Beton z wytwórni MobilBet Sp. z o.o., który trafia do klienta to produkt najwyższej jakości. Beton kontrolujemy w węźle betoniarskim i również na placu budowy.

Co nas wyróżnia?

O sile i konkurencyjności Mobilbet stanowią: wdrażanie nowoczesnych technologii i materiałów oraz profesjonalne zaplecze labolatoryjne.

MobilBet Sp. z o.o.

ul. Chełmżyńska 180
04-464 Warszawa
tel. +48 606 600 107
fax 22 587 58 36
biuro@mobilbet.pl
Mobilbet
MobilBet © 2015 Privacy & Cookies Policy
MobilBet - produkcja betonu
Produkcja betonu Warszawa