beton

Bloczki betonowe

Czy zastanawialiście się kiedyś – co dzieje się jeżeli w betoniarce pozostanie niewykorzystany beton? Bloczki betonowe, płyty betonowe – czy da się je wyprodukować z nieodebrenej częsci betonu?

Zdarza się to bardzo rzadko gdyż ilość zamówionego betonu zawsze odpowiada ilości pompowanej do betonowozów. Aby zminimalizować ryzyko ewentualnych strat produkujemy bloki z betonu na własny użytek, które  wykorzystujemy jako budulec do zasieków, zagród technologicznych oddzielających surowiec o różnych parametrach składowany na naszym placu. Dzięki takiemu działaniu, eliminujemy sytuację w której musielibyśmy utylizować nadwyżki betonu.

 

Bloczki betonowe to produkty uboczne betoniarni

Produkty uboczne betoniarni są utylizowane w zakładzie na miejscu. Z betonu, który zostanie w betoniarce możemy wyprodukować bloczki lub płyty betonowe.

Kontrola jakości

Beton z wytwórni MobilBet Sp. z o.o., który trafia do klienta to produkt najwyższej jakości. Beton kontrolujemy w węźle betoniarskim i również na placu budowy.

Co nas wyróżnia?

O sile i konkurencyjności Mobilbet stanowią: wdrażanie nowoczesnych technologii i materiałów oraz profesjonalne zaplecze labolatoryjne.

MobilBet Sp. z o.o.

ul. Chełmżyńska 180
04-464 Warszawa
tel. +48 606 600 107
fax 22 587 58 36
biuro@mobilbet.pl
Mobilbet
MobilBet © 2015 Privacy & Cookies Policy
MobilBet - produkcja betonu
Produkcja betonu Warszawa