beton

Nasze usługi

Nasze usługi i produkowane przez nas betony są cenione wśród naszych obecnych klientów. Na każdym etapie przygotowania i w czasie realizacji inwestycji kierujemy się nadrzędnym celem uczciwej konkurencji wykorzystując wiedzę i profesjonalizm. Gwarantujemy terminową realizację i wysoką jakość usług oraz konkurencyjne ceny.

Wysoka jakość betonu

Betony produkowane w naszym zakładzie składników o najwyższej jakości, posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Beton wytwarzany jest w nowoczesnym węźle betoniarskim, sterowanym komputerowo. Sterowanie komputerowe pozwala na minimalizację tzw. wpływu „czynnika ludzkiego” na wytwarzany przez nas produkt. Wytwórnia MobilBet wyposażona jest w odpowiednie instalacje umożliwiające produkcję mieszanki betonowej również w warunkach zimowych.

Produkcja odbywa się w obiegu zamkniętym, co pozwala na zminimalizowanie uciążliwości dla środowiska. Urządzenia do recyklingu pracujące w naszej wytwórni pozwala na segregację resztek świeżej mieszanki betonowej na kruszywo oraz wodę, które zawracane są do procesu produkcyjnego.

Kontrola jakości

Beton z wytwórni MobilBet Sp. z o.o., który trafia do klienta to produkt najwyższej jakości. Beton kontrolujemy w węźle betoniarskim i również na placu budowy.

Co nas wyróżnia?

O sile i konkurencyjności Mobilbet stanowią: wdrażanie nowoczesnych technologii i materiałów oraz profesjonalne zaplecze labolatoryjne.

MobilBet Sp. z o.o.

ul. Chełmżyńska 180
04-464 Warszawa
tel. +48 606 600 107
fax 22 587 58 36
biuro@mobilbet.pl
Mobilbet
MobilBet © 2015 Privacy & Cookies Policy
MobilBet - produkcja betonu
Produkcja betonu Warszawa