beton

Transport betonu

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Zapewniamy transport betonu na terenie Warszawy i w promieniu 40 kilometrów od naszego zakładu. W zależności od podpisanej umowy oraz oczekiwań klienta proponujemy transport z wykorzystaniem następujących pojazdów specjalnych:

Nasza flota:

  • betonomieszarki
  • pompogruszki
  • wywrotki (w tym wywrotki małe dwuosiowe oraz wywrotki duże czteroosiowe)
  • naczepy samowyładowcze do przewozu materiałów sypkich

Wszystkie zlecenia wykonujemy ze szczególną starannością i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Nasza flota obejmuje wyłącznie pojazdy, które spełniają normy w zakresie bezpieczeństwa drogowego. Certyfikaty instalacji do przewozu i dystrybucji betonu są przez nas regularnie odnawiane. Betonowozy w wysięgnikami dają możliwość wylewania mieszanki betonowej na wysokość 28 metrów. Posiadamy również wszystkie pompy do betonu o wysięgach od 19 do 52 metrów.

Nasi kierowcy mają szerokie doświadczenie i umiejętności w odpowiednim doborze trasy przyjazdu na budowę, a w naszym zakładzie priorytetowo traktujemy utrzymanie wysokiej jakości operacyjnej wszystkich naszych samochodów.

Kontrola jakości

Beton z wytwórni MobilBet Sp. z o.o., który trafia do klienta to produkt najwyższej jakości. Beton kontrolujemy w węźle betoniarskim i również na placu budowy.

Co nas wyróżnia?

O sile i konkurencyjności Mobilbet stanowią: wdrażanie nowoczesnych technologii i materiałów oraz profesjonalne zaplecze labolatoryjne.

MobilBet Sp. z o.o.

ul. Chełmżyńska 180
04-464 Warszawa
tel. +48 606 600 107
fax 22 587 58 36
biuro@mobilbet.pl
Mobilbet
MobilBet © 2015 Privacy & Cookies Policy
MobilBet - produkcja betonu
Produkcja betonu Warszawa