betoniarnia w Warszawie

Dojazd

Nasze główne zadanie to produkcja betonu, ale jesteśmy też w stanie dostarczyć każde zamówienie bezpośrednio na budowę. Dzięki naszej flocie, możemy być niezależni od zewnętrznych firm transportowych. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Warszawie i jest zlokalizowany w dzielnicy Praga Północ przy ulicy Chełmżyńskiej, w bezpośredniej bliskości dróg krajowych numer 631 w kierunku Ząbek i Zielonki oraz 637 w kierunku Rembertowa, Sulejówka i Wesołej. Specjalizujemy się w dostarczaniu betonu na budowy prawobrzeżnej Warszawy oraz okolicznych miejscowości.

 

Produkcja betonu to nasza specjalność

Mamy możliwość obsłużyć nawet duże zamówienia z własnym transportem lub korzystając z sieci kontaktów na rynku wynająć dodatkowe pojazdy na życzenie klienta. Dojazd do naszej firmy nie jest więc konieczny, gdyż całe zamówienie możemy dostarczyć na budowę wskazaną przez klienta. Ale mimo wszystko serdecznie zapraszamy!
Z ulicy Chełmżyńskiej prosimy kierować się według drogowskazów umieszczonych w widocznych miejscach.

Kliknij na mape aby sprawdzic dokładne położenie naszej firmy Mapa dojazdu

Zapraszamy!

Kontrola jakości

Beton z wytwórni MobilBet Sp. z o.o., który trafia do klienta to produkt najwyższej jakości. Beton kontrolujemy w węźle betoniarskim i również na placu budowy.

Co nas wyróżnia?

O sile i konkurencyjności Mobilbet stanowią: wdrażanie nowoczesnych technologii i materiałów oraz profesjonalne zaplecze labolatoryjne.

MobilBet Sp. z o.o.

ul. Chełmżyńska 180
04-464 Warszawa
tel. +48 606 600 107
fax 22 587 58 36
biuro@mobilbet.pl
Mobilbet
MobilBet © 2015 Privacy & Cookies Policy
MobilBet - produkcja betonu
Produkcja betonu Warszawa