Mobilbet

O nas

Produkujemy beton o wysokiej jakości, jako firma mamy stabilną pozycję i długoletnie doświadczenie na rynku. Posiadamy szeroką gamę kooperantów, sprawdzonych dostawców, wykonanych zleceń i referencji od zadowolonych klientów.

Pracownicy MobilBet Sp.z o.o. to wyselekcjonowana i wyspecjalizowana kadra, posiadająca wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie pozwalające na utrzymanie wysokich reżimów technologicznych. W połączeniu z dużym reżimem technologicznym pozwala to na utrzymanie wysokiej jakości betonu.

 

Kwalifikacje naszych pracowników oraz solidna baza sprzętowa i transportowa, jak również zastosowanie najlepszych materiałów cały czas budują nasz wizerunek, dzięki któremu jesteśmy dobrze znani na lokalnym rynku, obejmującym centralną część Polski.

O sile i konkurencyjności MobilBet Sp. z o.o. stanowi także nieustanne wdrażanie nowoczesnych technologii i materiałów, oraz profesjonalne zaplecze laboratoryjne.

Produkujemy beton i zapewniamy transport

Posiadamy mobilny węzeł do produkcji betonu renomowanej firmy Elkon, który możemy na życzenie klienta zainstalować na budowie.

  • Aby przetransportować główne podwozie betoniarni wystarczy 1 ciągnik siodłowy
  • Konstrukcja betoniarni w pozycji roboczej zajmuje niewielką przestrzeń na terenie budowy
  • Szybki montaż i uruchomienie pozwala na rozpoczęcie produkcji już po 2-3 dniach
  • Aby zainstalować węzeł nie potrzeba specjalnych fundamentów, można wykorzystać betonowe płyty drogowe

Kontrola jakości

Beton z wytwórni MobilBet Sp. z o.o., który trafia do klienta to produkt najwyższej jakości. Beton kontrolujemy w węźle betoniarskim i również na placu budowy.

Co nas wyróżnia?

O sile i konkurencyjności Mobilbet stanowią: wdrażanie nowoczesnych technologii i materiałów oraz profesjonalne zaplecze labolatoryjne.

MobilBet Sp. z o.o.

ul. Chełmżyńska 180
04-464 Warszawa
tel. +48 606 600 107
fax 22 587 58 36
biuro@mobilbet.pl
Mobilbet
MobilBet © 2015 Privacy & Cookies Policy
MobilBet - produkcja betonu
Produkcja betonu Warszawa