Mobilbet

Co nas wyróżnia

Produkujemy beton najwyższej jakości. Jesteśmy spółką w pełni opartą na polskim kapitale, certyfikowaną systemem zarządzania jakością ISO 9001:2001 oraz certyfikatem zarządzania środowiskowego ISO 4001:2005.

Wśród wykorzystywanych maszyn w betoniarni posiadamy:

  • Linię produkcyjną do produkcji nas betonowych z modułowymi elementami: podajnik, linia betonowa, kadzie cementowe i plac
  • Pojazdy do transportu betonu z wysięgnikami mogącymi dostarczyć masę betonową na wysokość 15 metrów
  • Najnowszy na rynku cementowóz
  • Labolatorium i w pełni zautomatyzowany system sterowania komputerowego

Firma MobilBet Sp. z o.o. jako jedna z nielicznych oferuje pełną mobilność usługi czyli przewiezienie i zainstalowanie linii produkcyjnej na budowie u klienta

Jak produkujemy beton najwyższej jakości?

Mieszanka betonowa jest produkowana ze składników o najwyższej jakości, posiadająca odpowiednie atesty i certyfikaty. Beton wytwarzany jest w nowoczesnym węźle betoniarskim, sterowanym komputerowo. Sterowanie komputerowe pozwala na minimalizację tzw. wpływu „czynnika ludzkiego” na wytwarzany przez nas produkt. Wytwórnie MobilBet wyposażona jest w odpowiednie instalacje umożliwiające produkcję mieszanki betonowej w warunkach zimowych.

Produkcja odbywa się w obiegu zamkniętym, co pozwala na zminimalizowanie uciążliwości dla środowiska. Urządzenia do recyklingu pracujące w naszej wytwórni pozwala na segregację resztek świeżej mieszanki betonowej na kruszywo oraz wodę, które zawracane są do procesu produkcyjnego.
Skontaktuj się nami aby dowiedzieć się o cenach i warunkach zamówienia betonu.

Kontrola jakości

Beton z wytwórni MobilBet Sp. z o.o., który trafia do klienta to produkt najwyższej jakości. Beton kontrolujemy w węźle betoniarskim i również na placu budowy.

Co nas wyróżnia?

O sile i konkurencyjności Mobilbet stanowią: wdrażanie nowoczesnych technologii i materiałów oraz profesjonalne zaplecze labolatoryjne.

MobilBet Sp. z o.o.

ul. Chełmżyńska 180
04-464 Warszawa
tel. +48 606 600 107
fax 22 587 58 36
biuro@mobilbet.pl
Mobilbet
MobilBet © 2015 Privacy & Cookies Policy
MobilBet - produkcja betonu
Produkcja betonu Warszawa