beton

Laboratorium

Posiadamy laboratorium, dzięki któremu regularnie badamy jakość produkowanego betonu. W naszej pracy kierujemy się szczególnie tym, aby produkowany przez nas beton spełniał najwyższe normy jakościowe. Możemy o tym przekonać klienta już na etapie produkcji lub po dostarczeniu betonu na budowę.

Laboratorium betonu. Nasze badania

Wykonujemy zarówno badania betonu, jak i wykorzystywanych przez nas surowców w tym kruszyw i domieszek. Utrzymujemy kontakty z laboratoriami i działami technologicznymi naszych dostawców. Tylko kompleksowe podejście do wysokiej jakości produkowanej mieszanki betonowej pozwala nam na utrzymywanie silnej pozycji w branży producentów betonu.

 

Kontrolujemy produkowany przez nas beton, co gwarantuje utrzymanie wysokiej jakości oraz wypełnienie surowych norm jakościowych i ilościowych.

Kontrola jakości

Beton z wytwórni MobilBet Sp. z o.o., który trafia do klienta to produkt najwyższej jakości. Beton kontrolujemy w węźle betoniarskim i również na placu budowy.

Co nas wyróżnia?

O sile i konkurencyjności Mobilbet stanowią: wdrażanie nowoczesnych technologii i materiałów oraz profesjonalne zaplecze labolatoryjne.

MobilBet Sp. z o.o.

ul. Chełmżyńska 180
04-464 Warszawa
tel. +48 606 600 107
fax 22 587 58 36
biuro@mobilbet.pl
Mobilbet
MobilBet © 2015 Privacy & Cookies Policy
MobilBet - produkcja betonu
Produkcja betonu Warszawa